Jsme držitelem certifikátu ISO 9001 ITI TÜV

Jsme členem sdružení pracovníků DDD ČR

Jsme členem evropské konfederace CEPA

Likvidace štěnic svépomocí

Jak se zbavit štěnic svépomocí?

Vlastní hubení je nutné provádět pomocí chemických přípravků formou postřiků či poprašků. Ošetřují se všechny možné úkryty a jejich okolí. Na důkladné přípravě včetně rozmontování postelí záleží výsledek celé akce. Likvidace svépomocí je však ve většině případů neúčinná, protože přípravky dostupné pro malospotřebitele  obsahují pyrethroidy s velmi nízkou koncentrací, takže při použití štěnice sice vypudí z jejich úkrytů, ale nezahubí a následující generace hmyzu je jen odolnější.

Likvidace štěnic svépomocí je tedy takřka nemožná. Z tohoto důvodu se doporučuje kontaktovat odbornou firmu a to pokud možno takovou, na kterou zjistíte kladnéreference.

Náš tip:

Ty firmy, které na svých webech uvádějí použití moderních metod bez chemických přípravků, pomocí páry apod., tak raději nekontaktujte. Rovněž ty firmy, které se prezentují tím, že během jednoho dne jsou schopní ošetřit až 30bytů v paneláku, ty také raději vyřaďte ze svého hledáčku.

Centrální příjem zakázek

Mobil: 777 165 121
Mobil: 775 960 501
E-mail: info@ekosan.cz
E-mail: ekosan@seznam.cz

Pro spolehlivé a kvalitní vyřízení Vaší poptávky používejte prosím přednostně e-mail s uvedením Vašeho telefonu.

Dřevěné zahradní domky a chatky od Montplastu. Ať už si říkáte cokoli, autodoplňky jsou v každém autě. Dělí se na tři hlavní skupiny: dekorační, volitelné a nezbytné.