Jsme držitelem certifikátu ISO 9001 ITI TÜV

Jsme členem sdružení pracovníků DDD ČR

Jsme členem evropské konfederace CEPA

Přípravky na hubení a likvidaci štěnic

Desítky přípravků na hubení a „spolehlivou" likvidaci štěnic jsou inzerovány na internetu. Pokud by deklarovaná účinnost byla reálná, nebyl by asi problém s výskytem štěnic tak rozsáhlý, kterým se v současné době stal.

Veškeré přípravky, které jsou volně dostupné pro laickou veřejnost, mají velmi nízkou koncentraci účinné látky. Jsou to přípravky převážně na bázi phyretroidu, který vypudí hmyz z úkrytů, ale nezabije je a další generace hmyzu je pak odolnější vůči této účinné látce.

Nejmenší věrohodnost mají přípravky, které prodávají odborné firmy, které se zabývají likvidaci tohoto hmyzu. Pokud by totiž byly přípravky účinné, proč by je firma prodávala a připravovala se tak o potenciální zákazníky ? Úsudek si musí ale udělat každý sám.

Přípravky běžně k použití na likvidaci a hubení štěnic jsou Cimetrol, Fendona, Tenopa, Mythic.

Pokud tyto přípravky nejsou schopné štěnice zahubit, nabízíme Vám odborný zásah naší společností. V tomto případě garantujeme 100% účinnost a maximálně 2 placené zásahy. Úspěšnost likvidace štěnic prvním zásahem je cca 98%.

Kontaktujte nás ještě dnes na tel.: 777 165 121.

Galerie

Cimetrol

Cimetrol

Fendona

Fendona

Mythic

Mythic

Tenopa

Tenopa

Centrální příjem zakázek

Mobil: 777 165 121
Mobil: 775 960 501
E-mail: info@ekosan.cz
E-mail: ekosan@seznam.cz

Pro spolehlivé a kvalitní vyřízení Vaší poptávky používejte prosím přednostně e-mail s uvedením Vašeho telefonu.

Dřevěné zahradní domky a chatky od Montplastu. Ať už si říkáte cokoli, autodoplňky jsou v každém autě. Dělí se na tři hlavní skupiny: dekorační, volitelné a nezbytné.