Jsme držitelem certifikátu ISO 9001 ITI TÜV

Jsme členem sdružení pracovníků DDD ČR

Jsme členem evropské konfederace CEPA

Štěnice v bytě

Při ošetření jednotlivých bytů klademe důraz na pečlivost a snažíme se dostat do všech koutů bytu tak, abychom štěnicím nedali šanci přežít v nějakém úkrytu. Díky tomu se nám daří v 98% případů zlikvidovat štěnice v bytě již prvním zásahem a při dodržení všech pokynů technika dosahujeme účinnosti 100%.

Speciálně při hubení štěnic je nutná kombinace několika přípravků a účinných látek ve správném poměru, abychom dosáhli skutečně smrtícího efektu.

Jak se štěnic zbavit?

Zásah proti štěnicím provádíme chemickým ošetřením ploch, kde lze předpokládat možnost výskytu hmyzu. To znamená, že se ošetřují veškeré lůžkoviny, matrace, konstrukce postelí a úložných prostor, podlahové lišty, plošně podlahy kolem a pod sedacími a lehacími předměty, dále zadní stěny nočních stolků, případně skříní, které jsou v těsné blízkosti postelí.

Po ošetření je nutné byt na cca 2 hod opustit, aby mohl přípravek stoprocentně zaschnout. Poté je možné obývat byt bez dalších omezení. Je nutné po dobu 4-6 ti týdnů nepoužívat při úklidu mokré postupy, aby se přípravek, který má účinnost několik měsíců, hned nesetřel a mohl působit na jedince, které se mohou postupně líhnout z nakladených vajíček.

V bytě by neměly být tapety, plakáty a podobné obklady stěny, za kterými hmyz klade vajíčka. Obvykle se nám daří likvidovat štěnice jedním zásahem. Pokud je v bytě silné promoření a výskyt štěnic se objeví i po cca 6-8 týdnech, provádí se zásah druhý , ale již jen ohniskově.

V případě zájmu o likvidaci štěnic v bytě nás neváhejte kontaktovat!

Galerie

Štěnice na posteli

Štěnice na posteli

Štěnice v bytě

Štěnice v bytě

Štěnice

Štěnice

Centrální příjem zakázek

Mobil: 777 165 121
Mobil: 775 960 501
E-mail: info@ekosan.cz
E-mail: ekosan@seznam.cz

Pro spolehlivé a kvalitní vyřízení Vaší poptávky používejte prosím přednostně e-mail s uvedením Vašeho telefonu.

Dřevěné zahradní domky a chatky od Montplastu. Ať už si říkáte cokoli, autodoplňky jsou v každém autě. Dělí se na tři hlavní skupiny: dekorační, volitelné a nezbytné.