Jsme držitelem certifikátu ISO 9001 ITI TÜV

Jsme členem sdružení pracovníků DDD ČR

Jsme členem evropské konfederace CEPA

Postup při likvidaci štěnic

Postup při
       likvidaci štěnic

 1. Obrazy a další zavěšené předměty by měly být sejmuty ze stěn a odhalené úkryty za nimi i v nich důkladně ošetřeny insekticidem.
 2. Předměty upevněné na stěnách, jako jsou nástěnná svítidla, ale i poličky, by měly být odstraněny a provedeno insekticidní ošetření takto zpřístupněných úkrytů.
 3. Kryty elektrických zásuvek, vypínačů a rozvodných krabic by měly být sejmuty a dutiny zde skryté ošetřeny insekticidem (ubezpečte se předtím, že síť není pod napětím).
 4. Ze všeho nábytku by měly být vyjmuty zásuvky a podrobeny ošetření spír a štěrbin, stejně jako jejich podpěry a pojezdy. Nezapomeňte na spodní stranu nábytku.
 5. Čelo postele by mělo být sejmuto, abychom získali přístup k ošetření prostor skrytých za ním, stejně jako přilehlých spár a štěrbin.
 6. K šetření matrace přistupujte s opatrností. Dbejte instrukcí na etiketách přípravků. Za úvahu stojí výměna matrace za nové a likvidace starých.
 7. Vlastní rám postele by měl být převrácen anebo rozebrán za účelem detailní prohlídky a ošetření všech škvír, štěrbin a dutin v něm.
 8. Čalouněný nábytek by měl být zkontrolován a ošetřen stejně důkladně jako postel. Věnujte pozornost všem švům a záhybům, stejně jako nohám a textilu uzavírajícímu nábytek zespod.
 9. Kolečka, podstavy a nohy veškerého nábytku je potřeba pečlivě prohlédnout a ošetřit insekcitidem.
 10. Odtažení koberce od stěn často odhalí mezery a škvíry, které štěnic využívají jako úkryt.
 11. Podlahové lišty se ošetřují bodově a to zejména v tmavých, skrytých oblastech, jako je za postelemi, skříněmi nebo jiným nábytkem.
 12. Závěsy by měly být sejmuty a tepelně ošetřeny v pračce nebo sušičce, párou, mrazem anebo bodově insekcitidy. V případě chemického ošetření dávejte pozor, aby se zabránilo vzniku skvrn.

Soubory ke stažení

Galerie

Postup při likvidaci štěnic

Postup při likvidaci štěnic

Centrální příjem zakázek

Mobil: 777 165 121
Mobil: 775 960 501
E-mail: info@ekosan.cz
E-mail: ekosan@seznam.cz

Pro spolehlivé a kvalitní vyřízení Vaší poptávky používejte prosím přednostně e-mail s uvedením Vašeho telefonu.

Dřevěné zahradní domky a chatky od Montplastu. Ať už si říkáte cokoli, autodoplňky jsou v každém autě. Dělí se na tři hlavní skupiny: dekorační, volitelné a nezbytné.